Fotowoltaika z dotacjami

Bezpieczna inwestycja w niepewnych czasach

 

 

 

 

 

 

508 286 090

Dotacje dla:

 

• Domów jednorodzinnych

• Gospodarstw rolnych
• Firm

• Ulgi podatkowe

Mój Prąd

 

Najbardziej popularna dotacja w naszym kraju. PROGRAM, z którego skorzystało w woj. lubelskim tysiące osób. Mój Prąd to zwrot gotówki po zakończonej inwestycji w wysokości 3000 zł. Cały proces wygląda następująco. Montaż i zgłoszenie do PGE instalacji, następnie wymiana licznika na dwukierunkowy i dopiero składamy wniosek o przyznanie dotacji. Cały proces (ze względu na wymianę licznika) trwa do 2 miesięcy. Wszystkie formalności z tym związane, stoją po naszej stronie. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czyste Powietrze

 

Program dla domów jednorodzinnych oferujący dotację na wymianę źródła ciepła oraz prace związane z termomodernizacją. Dotacja może wynosić do 30 000 - 37 000 zł z czego 5000 zł na fotowoltaikę. Program dotyczy między innymi wymiany pieców na kotły gazowe lub pompy ciepła. Oprócz tego w ramach programu można dokonać wymiany okien i drzwi, instalacji centralnego ogrzewania, montażu fotowoltaiki oraz mechanicznej wentylacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ulga podatkowa w podatku rolnym

 

25% ulgi w podatku rolnym na mocy ustawy o podatku rolnym, art. 13. Ulga dla rolnika inwestującego w Odnawiane Źródła Energi w tym na instalacje fotowoltaiczne przyznawana jest po zakończeniu inwestycji i polega na: odliczeniu 25% kwoty poniesionych kosztów inwestycyjnych na instalacje fotowoltaiczną udokumentowanych rachunkami. Można odliczać przez 15 lat. Ulgi nie można łączyć z innymi dotacjami.

 

Agroenergia 2020

 

Dotacja obejmuje inwestycje w Odnawiane Źródła Energii w tym na instalacje fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe oraz pompy ciepła służące zaspokajaniu własnych potrzeb energetycznych o mocy zainstalowanej większej niż 10 kW oraz nie większej niż 50 kW. Gospodarstwa rolne mogą skorzystać z dotacji w wysokości 20%

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dotacje

Znajdź rozwiązanie dla siebie

 

 

      Fotowoltaika

      Indywidualna Oferta

 

 

 

 

   Dowiedz się więcej                                    Dowiedz się więcej

       Fotowoltaika dla rolnika

             Stwórz samowystarczalne Gospodarstwo Rolne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                      Dowiedz się więcej

Fotowoltaika

Wykorzystaj okazję jaką daje Ci słońce

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ulga termomodernizacyjna

 

Ulga podatkowa, która może łączyć się z innymi dotacjami np. z programu Czyste Powietrze czy Mój Prąd. Odliczenia dokonuje się w zeznaniu za rok podatkowy, w którym poniesiono wydatek. Ulga wynosi 17% lub 32%. Podlega odliczeniu przez 6 kolejnych lat. Do przedsięwzięć termomodernizacyjnych spełniających warunki do zastosowania ulgi można zaliczyć m.in. montaż instalacji fotowoltaicznej. Odliczyć można nawet 53 000 zł.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


W obecnej chwili w Polsce mamy kilka dotacji przeznaczonych na finansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Wszystkie programy mają określony czas naboru wniosków. Finansowane są z różnych instytucji oraz na różnym etapie inwestycji. Oprócz tego istnieją ulgi podatkowe, z których mogą skorzystać osoby inwestujące w Odnawialne Źródła Energii, niektóre można łączyć z innymi programami a inne nie. Dlatego zapraszamy do Darmowych Konsultacji, na których udzielimy wszystkich informacji oraz wspólnie wybierzemy Program, który najbardziej będzie Państwu odpowiadał.

Dotacje na Fotowoltaikę

www.systemyoze.com

508 286 090

Fotowoltaika - bezpieczna inwestycja w niepewnych czasach

NIP: 564 169 78 59

Zostaw do siebie kontakt, a odezwiemy się w ciągu 24h

Darmowe konsultacje

Imię Nazwisko

Twój e-mail:

Numer telefonu

Zgoda na kontakt

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez SystemyOZE,
w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej
w celu przekazania oferty.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Boniewo 49, 21-060 Fajsławice

SystemyOZE Bartłomiej Krysa